Resultater NM Lag Røgden 280215

Herre/mix Lag





Plassering Lag-navn Vekt



1 Raufjøringen 1


Tom Erling Haugen 7640

Finn Erik Lerdalen 354

Dag Even Nygårdseter 2870


10864




2 Pimpel sør 1


Thomas Hesmyr 3118

Magnus Riksfjord 3412

Ole Martin Gilbu 2972


9502




3 Pimpel sør 1 B


Remi a Olsen 2420

Terje Lindgren 3042

Lucian Iurac  2350


7812
4 Trysil sfk 1


Ola Sjøli 1526

Ivar Borthen 2822

Kjell Joar Nerhagen 2940


7288




5 Gjøvik og Toten 1


Paal Runden 2792

Kenneth  Ottosen 1652

Odd Henning Hansen 2420


6864




6 Acerina 2


Håvard Rødland 1392

Tonje Hauger 3668

Jan Morten Fossen 1352


6412
7 AJFF Oslo/Åsnes mix


Rune Grenberg 1666

Kjetil Johansen 994

Frode Nerberg 3450


6110




8 SFK Trysil 


Finn Arne Gammeltorp 2326

Steinar Olsen 1332

Nils Øverby 2256


5914




9 Eidsskog JFF


Pål Fjeld 1020

Per Einar Fjeld 2596

Bent Fjeld 1904


5520




10 Gjerdrum sfj 1


Frank Hønsen 2480

Terje Reinertsen 1248

Egil Merlie 1580


5308




11 Åsnes JFF 2


Geir Tenåsen 1114

Jørgen Kalfoss 2246

Viggo Johansen 1654


5014




12 Gjøvik og Toten 2


Thomas Ødegård 2110

Aasmund Sæther 1836

Halfdan Sangnes 888


4834




13 Raufjøringen 3


Hans Holen 978

Andreas Nygårseter 1514

Jørn A. Jørgensen 1852


4344




14 Åsnes JFF 1


Steinar Kalfoss 1624

Lars Roar Benterud 1428

Rolf Magnus Grenberg  1024


4076




15 Eidsvoll skog 3


Jens Kåre Skovset 1258

Terje Ranheim 1832

Jan Espelid 854


3944




16 Nannestad 


Arnstein Fjellvang 1590

atle Wenger 908

Tor Arne Tildrem 1404


3902




17 Acerina 3


Arild Eskildsen 726

Pål Sindre Svae 1334

Joakim Klavestad  1680


3740




18 Raufjøringen 4


Tommy Gustavsen 1184

Tommy Strengelsrud 746

Jan Fredrik Sandvold 1796


3726




19 Lillestrøm sportfiskere


Arnfinn Solli 1670

Eirik Gundsersen 778

Knut Hoftvedt 1132


3580




20 Pimpel Sør 3


Kjell Robert Kaspersen 1276

Tor ivar Bjørnstad 1462

Rune Pettersen 836


3574




21 Eidsvoll skog JFF 2


Terje Dahlen 2270

Petter Jacobsen 360

Atle Norheim 826


3456




22 Svullrya


Sebastian Knutsen 796

Max Waalberg 498

Jørgen Skyrud 2140


3434




23 Acerina 4


Jarle Pedersen 1410

Terje Jackobsen 1638

Jack Frode Pettersen 318


3366




24 Romdedal og Vallset 


Erling Johnsrud 820

Vidar Årnes 660

Jonny Bækken 1862


3342




25 Odal spf 1


Atle Østmo 1318

Anders Østmo 390

Kjell Ivar Rudshaug 1612


3320




26 Branvald JFF 


Gjermund Seigerud 906

Inge Brenden Seigerud 518

Odd Arne Svendsrud 1808


3232




27 Raufjøringen 5


Ole Gunnar Ramstad 2454

Finn Willy Eriksson 302

Erik Saghaug 266


3022




28 Oslo Sporsfiskere


Kjell Kolstad 988

Harald Hovde 1056

Knut Vadholm  832


2876




29 Acerina 1


Niklas Strengelsrud 1048

Christer Fossen 836

Gunnar Øverby  854


2738




30 Toten JFF 2


Helge Millerud  652

Kåre Fredheim 1406

Erik Olstad 606


2664




31 Pimepl sør 4


Lars Magns Bjørnstad 628

Sittichok Sila 1230

Vegard Rindal 722


2580




32 Team Storhaiugen


Ken Håvard Reinskås 1122

Morten Tveit 394

Frode Bratlund 1020


2536




33 Gjøvik og Toten 3


Thomas Pedersen 704

Terje Haugom 834

Magne Olavsveen 972


2510




34 Eidsvoll skog JFF 4


Tommy Iversen 734

Jorunn Bekkensten 1218

Erik Tjernsmo 462


2414




35 Odal sfk 2


Per Magne Storbråten 760

Øistein Saghaug 548

Kenneth Rudshaug 1060


2368




36 Pimpel sør 5


Ståle Hellenes 188

Sven Larsen 204

Martin Tobias Folden 1908


2300




37 Eidsvoll skog JFF 5


Lars Bekkensten 934

Audun Furuseth 678

Mikael Hellerud 574


2186




38 Raufjøringen 2


Jim Bekken 1274

Magne Moløkken 530

Iver Granlund 350


2154




39 Odal spf


Lasse Rudshaug 168

Bjørn Egil Fredheim 832

Kenneth Jernberg 934


1934




40 eidsvoll skog JFF 1


Reidar Moen  338

Per Erik Hellerud  738

Bjørn Huus 578


1654




41 Moss & Våler JFF


Paul Ståle Ekeli 622

Bjørn Myrvang 152

Kjell Inge Sjøberg 846


1620




42 Groruddalen JFF


Arne Harald Nielsen 656

Fredrik Seim 374

Robert Seim  440


1470




43 Trysil sfk 3


Gisle Haugen 436

Jan Tore Nedgården 570

Kenneth Fidje 288


1294




44 Evenstad JFF


Marius Hassve 402

Thomas Vogler 110

Anders Furuseth Hansen 574


1086




45 Råde JFF


Odd Aleksandersen 182

Bjørn O Jensen 338

Freddy Jansen 232


752




Damelag





Plassering Damelag Vekt










1 Raufjøringen 2





Ruth M Ramstad 2342




Torild Langerud 4066





6408










2 Romedal og Vallset 



Astrid Bækken 1412


Anna Lindgren 2576



3988








3 Raufjøringen 3





Kirsti O. Eriksson 1948




Kjersti Solli 1432





3380










4 Trysil spf/Eidsvoll skog MIX


Nadia Fleischeuer 1470

Emma Dahlen 930


2400







5 Raufjøringen 1


Tove Nygårdseter 1192

Unni Moløkken 728


1920







6 Gjøvik og Toten





Heidi Sveen 1022




Sonny Sangnes  508





1530










7 Pimpel Sør





Lisbeth Bjørnstad 1050




Janne Tveter 452





1502



8 Odal sportfiskere


Therese Larsson Jernberg 196

Thea Emilie rudshaug 46


242