Resultater Søndre Ulvsjøen 250415

Senior Herre

Plass Navn Klubb Vekt
1 Frank Hønsen Gjerdrum SFK 2920
2 Ivar Borthen Trysil SFK 2692
3 Per Erik Hellerud Eidsvoll Skog JFF 2686
4 Jim Bekken SFK Raufjøringen 2142
5 Bjørn Huus Eidsvoll Skog JFF 2124
6 Per Nilsson Nora Gyttorp 2000
7 Lars Jansson Falubygden 1836
8 Thomas Ødegård G&T 1814
9 Børre Omang Åsene 1684
10 Yngve Lommerud Hof Vestre 1652
11 Jonny Bækken R&V 1536
12 Kjell J Nerhagen Trysil SFK 1378
13 Glenn Espen Sparby Hof Vestre 1368
14 Johan Mattsson Topp 1360
15 Lars Westlund
1320
16 Tommy Iversen Eidsvoll Skog JFF 1266
17 Anders Axelsson Ovansiljan 1244
18 Hans Erlingsson Sveg 1206
19 Peter Teittinen Sandared 1182
20 Jan Tore Nedgården Trysil SFK 1112
21 Olle Eriksson Nora Gyttorp 1082
22 Andreas N Møller Knallen 1008
23 Henrik Persson Skinnkroken 1004
24 Jari Oksanen Vetlanda 964
25 Jonny Persson Særnaharren 908
26 Jesper Dyberg Nora Gyttorp 874
27 Peter Jærnberg Ovansiljan 860
27 Christer Fossen SFK Acerina 860
29 Paal Runden G&T 824
30 Atle Nordheim Eidsvoll Skog JFF 818
31 Erik Tjernsmo Eidsvoll Skog JFF 776
32 Kenneth Hansson Nora Gyttorp 758
33 Terje Tørmoen
750
34 Jørgen Storm Ovansiljan 746
35 Nils Øverby Trysil SFK 700
36 Niklas Strengelsrud SFK Acerina 640
37 Tobbe Toresson Skinnkroken 546
38 Søren Børmark Nordmarksfiskarna 396
39 Mikael Andersen Knallen 382
39 Jonas Larsson Åsen 382
41 Svein Kristiansen Trysil SFK 362
42 Stefan Spænnar Ovansiljan 330
43 Bo Olsson Særnaharren 308
44 Nadu Preducic Vetlanda 292
45 Thomas Larsson Nora Gyttorp 64
46 Thomas Olsson Særnaharren 0
46 Terje Dahlen Eidsvoll Skog JFF 0
46 Espen Kronvald Trysil SFK 0



Herre Veteran

Plass Navn Klubb Vekt
1 Ulf Eriksson Nora Gyttorp 3728
2 PO Eriksson Nora Gyttorp 3158
3 Steinar Olsen Trysil SFK 2520
4 Stig Enstrøm Elvkroken 1568
5 Helge Broberg Elvkroken 1422
6 Terje Reinertsen Gjerdrum SFK 1404
7 Per Arne Skaarud
930
8 Jan Morten Fossen SFK Acerina 922
9 Hasse Johansson Særnaharren 904
10 Magne Moløkken SFK Raufjøringen 808
11 Håkan Jansson Nora Gyttorp 792
12 Jonny Johannesson Nordmarksfiskarna 582
13 Reidar Moen Eidsvoll Skog JFF 482
14 Morten Sangnes G&T 414
15 Vidar Komperud Hof Vestre JFF 320
16 Odd Ringstad Drammen Sportsfiskere 300
17 Terje Ranheim Eidsvoll Skog JFF 290
18 Knut Bjørklund Fet JFF 262
19 Jan Espelid Eidsvoll Skog JFF 242
20 Mats Øjes Skinnkroken 190
21 Jonny Persson Ovansiljan 150
22 Jens Kåre Skovseth Eidsvoll Skog JFF 118



Eldre Veteran herre

Plass Navn Klubb Vekt
1 Svein Tyskerud Fet JFF 2002
2 Snorre Grønnæss Trysil SFK 1860
3 Harald Hovde Oslo Sportsfiskere 1776
4 Jan Olov Lindgren Falubygdens 1668
5 Gunnar Jansson Nordmarksfiskarna 1312
6 Folke Andersson
1242
7 Åge R Nilsen Brandval JFF 1044
8 Halfdan Sangnes G&T 998
9 Finn Gentcherenko Falubygdens 958
10 Bernt Johansson Falubygdens 834
11 Ole Omang Åsene 814
12 Erling Johnsrud R&V 664
13 Odd A Svendsrud Brandval JFF 658
14 Ola Sjøli Trysil SFK 606
15 Kurt Mattsson Skinnkroken 450
16 K G Magnusson Nora Gyttorp 410
17 Ole G Ramstad Raufjøringen 408
18 Børje Jærnberg Ovansiljan 286
19 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 276
20 Gisle Haugen Trysil SFK 150
21 Lars Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 120
22 Jon Lindgren R&V 102
23 Erik Aarstad SFK Raufjøringen 0



Damer

Plass Navn Klubb Vekt
1 Eva Mørlin Åsene 1940
2 Susanne Ivansson Skinnkroken 1558
3 Maud Eriksson Sveg 888
4 Gunilla Turdell Sveg 850
5 Camilla Einarsson Skinnkroken 776
6 Kjersti Solli Raufjøringen 718
7 Tonje Hauger SFK Acerina 636
8 Nadja Fleischeuer Trysil SFK 466
9 Vivian Pettersen Båstad 166
10 Anette Hansson Særnaharren 118
11 Hilde Kreppen Båstad 82



Veteran Dame 

Plass Navn Klubb Vekt
1 May Leikåsen Hof Vestre JFF 774
2 Gulli Eriksson
190



Eldre Veteran Dame

Plass Navn Klubb Vekt
1 Anna Lindgren R&V 670
2 Ingrid Jærnberg OSFK 652
3 Ruth Ramstad SFK Raufjøringen 554
4 Else Skjennem Båstad 502
5 Britten Thoor
274
6 Jorunn Bekkensten Eidsvoll Skog JFF 172



Barn 

Plass Navn Klubb Vekt
1 Rasmus Larsson Ælvdalen 144