Resultater Norgescup nr 5 Skumsjøen 310116

 Plass Navn Klasse Forening Total vekt
1 Tom Erling Haugen H SFK Raufjøringen 8310
2 Magnus Riksfjord H SFK Pimpel Sør 7490
3 Kenneth Ottosen H GTSFK 7370
4 Thomas Hesmyr H SFK Pimpel Sør 5630
5 Dag Even Nygårdseter H SFK Raufjøringen 5595
6 Odd Henning Hansen H GTSFK 5390
7 Christer Fossen H SFK Acerina 5085
8 Tommy Iversen H Eidsvoll Skog JFF 5060
9 Per Erik Hellerud H Eidsvoll Skog JFF 5055
10 Remi Andre Dahl H SFK Pimpel Sør 5045
11 Lucian Iurac H SFK Pimpel Sør 4495
12 Vidar Årnes H Romedal og Vallset JFF 4275
13 Niklas Stengelsrud H SFK Acerina  4055
14 Rune Blisten H Gran JFF 3945
15 Yngve Lommerud H Hof Vestre JFF 3520
16 Henik Bringebøen H Eikern FVF 3510
17 Magne Olav Sveen H GTSFK 3495
18 Tor Ivar Bjørnstad H SFK Pimpel Sør 3315
19 Terje Haugom H GTSFK 3270
20 Lars Roar Benterud H Åsnes JFF 3270
21 Thomas Ødegård H GTSFK 3240
22 Terje Dalen H Eidsvoll Skog JFF 3220
23 Frank Hønsen H Gjerdrum SFK 3155
24 Jim Bekken H SFK Raufjøringen 3140
25 Terje Tørmoen H Eidsvoll Skog JFF 3085
26 Kjell Robert Kaspersen H SFK Pimpel Sør 3035
27 Jonny Bækken H Romedal og Vallset JFF 2890
28 Kjetil Johansen H AJFF Oslo 2880
29 Andrease Moen H Gran JFF 2630
30 Tom Rune Fjellberg H SFK Raufjøringen 2545
31 Marius Kristoffersen H Eikern FVF 2470
32 Bjørn Huus H Eidsvoll Skog JFF 2435
33 Jan Thore Nedgården H Trysil SFK 2435
34 Viggo Johansen H Åsnes JFF 2270
35 Truls Knudsen H Fredrikstad 2250
36 Atle Nordheim H Eidsvoll Skog JFF 1955
37 Ken Håvard Reinskos H SFK Pimpel Sør 1855
38 Frode Nerberg H AJFF Oslo 1815
39 Aasmund Sæter H GTSFK 1625
40 Marius Hassve H Evenstad JFF 1585
41 Geir Larsen H . 1570
42 Jørgen Langerud H SFK Raufjøringen 1550
43 Joakim Klavestad H SFK Acerina 1530
44 Audun Furuseth H Eidsvoll Skog JFF 1325
45 Glenn Andre Johannessen H Østsiden JFF 1270
46 Dag Morten Larsen H Furnes 1230
47 Morten Svendsen H Båstad GJFF 1225
48 Lars Rypaas H Eikern FVF 1215
49 Per Johannessen H Østsiden JFF 1180
50 Knut Magnus Wold H Evenstad JFF 1165
51 Thommas Pedersen H GTSFK 1150
52 Lars Kristian Johannesen H Løten 655
53 Magnus Andersson H GTSFK 560
54 Ole Solberg H GTSFK 495
55 Finn Willy Eriksson H SFK Raufjøringen 485
56 Knut Willy Andersen H GTSFK 465
57 Morten Josefsen H Eikern FVF 400
58 Michakel Greaker H Fredrikstad 0

Plass Navn Klasse Forening Total vekt
1 Kjersti Solli D SFK Raufjøringen 4985
2 Lisbeth Brjørnstad D SFK Pimpel Sør 4780
3 Kirsti Eriksson D SFK Raufjøringen 3430
4 Tonje Hauger D SFK Acerina 2565
5 Nadia Fleischeuer D Trysil SFK 1380
6 Emma Dalen D Eidsvoll Skog JFF 940
7 Mari Hagenlund D Evenstad JFF 805




Plass Navn Klasse Forening Total vekt
1 Roy Fjeld HV Eidskog JFF 8080
2 Svein Inge Stangenes HV Drammens Sportsfiskere 5125
3 Halfdan Sangnes HV GTSFK 4770
4 Odd Ringstad HV Drammens Sportsfiskere 4295
5 Lars Bekkensten HV Eidsvoll Skog JFF 4245
6 Runar Holmen HV Eikern Fiskevernforening 4235
7 Bent Fjeld HV Eidskog JFF 3860
8 Åge R Nilsen HV Brandval JFF 3635
9 Odd Arne Svensrud HV Brandval JFF 3610
10 Steinar Olsen HV Trysil SFK 3605
11 Jonny Ulsrudstuen HV GTSFK 3260
12 Harald Hovde HV Oslo Sportsfiskere 3250
13 Terje Lindgren HV SFK Pimpel Sør 3220
14 Vidar Komperud HV Hof Vestre JFF 2905
15 Svein Kristensen HV Østsiden JFF 2725
16 Knut Vadholm HV Oslo Sportsfiskere 2620
17 Reidar Moen HV Eidsvoll Skog JFF 2155
18 Ole G Ramstad HV SFK Raufjøringen 2070
19 Bjørn Skogseth HV Nannestad JFF 1835
20 Terje Ranheim HV Eidsvoll Skog JFF 1820
21 Kjell Kolstad HV Olso Sportsfiskere 1780
22 Hans Holen HV SFK Raufjøringen 1620
23 Terje Reinertsen HV Gjerdrum SFK 1555
24 Jan Morten Fossen HV SFK Acerina 1540
25 Magne Moløkken HV SFK Raufjøringen 1510
26 Jens Kåre Skovseth HV Eidsvoll Skog JFF 1300
27 Kåre Fredheim HV Toten JFF Lodd 2 1245
28 Helge Millerud HV Toten JFF Lodd 2 755
29 Jan Espelid HV Eidsvoll Skog JFF 525
30 Petter Jakobsen HV Eidsvoll Skog JFF 420
Plass Navn Klasse Forening Total vekt
1 Sonni I Sangnes DV GTSFK 4385
2 May Leikåsen DV Hof Vestre JFF 2125
3 Jorunn Bekkensten DV Eidsvoll Skog JFF 2085
4 Torild Langerud DV SFK Raufjøringen 1210
5 Kjerstin Granlund DV SFK Raufjøringen 1055
6 Ruth M Ramstad DV SFK Raufjøringen 815
Plass Navn Klasse Forening Total vekt
1 Therese Larsson Jernberg DJE Odal SFK 1265
2 Thea Emilie Rudshaug DJE Odal SFK 540
3 Cecilie Olsen Olsberg DJE Odal SFK 425
Plass Navn Klasse Forening Total vekt
1 Sittichok Sila HJE SFK Pimpel Sør 4030
2 Iver Granlund HJE SFK Raufjøringen 2485
3 Vegard Rindal HJE SFK Pimpel Sør 2375
4 Martin Tobias Folden HJE SFK Pimpel Sør 1905
5 Mathias Josefsen HJE Eikern FVF 405
6 Anders V Jøndal HJE GTSFK 230
Plass Navn Klasse Forening Total vekt
1 Lars Magnus Bjørnstad HJY SFK Pimpel Sør 1450
2 Marius Svendsen HJY Båstad GJFF 240
Plass Navn Klasse Forening Total vekt
1 Sigur Bringebøen B Eikern FVF 1270
2 Lars Pedersen B GTSFK 315