Resultater Eltsjøen 170416










Herrer: Navn  Klubb Vekt
1 Børre Omang Ælvkroken 7248
2 Jørgen Storm Ovansiljans SFK 6988
3 Glenn Espen Sparby Hof Vestre 3122
4 Jesper Dyberg Nora-Gyttorp 3114
5 Mikael Andersen Knallen 2911
6 Nils Øverby Trysil SFK 2895
7 Svein Kristiansen Trysil SFK 2649
8 Bjørn Huus  ESJFF 2597
9 Per Nilsson Nora-Gyttorp 2516
10 Bjørn Kristian Bekkensten ESJFF 2385
11 Ivar Borthen Trysil SFK 2276
12 Dag Even Nygårdsseter Raufjøringen 2263
13 Audun Furuseth ESJFF 2231
14 Remi A Dahl Pimpel Sør 2061
15 Thomas Olsson Særnaharren 1981
16 Jim Bekken Raufjøringen 1882
17 Lars Roar Benterud Åsnes JFF 1799
18 Viggo Johansen Åsnes JFF 1775
19 Lars Hanssen Løiten JFF 1737
20 Tommy Strengelsrud Raufjøringen 1655
21 Bo Olsson Særnaharren 1647
22 Johan Mattsson FK Topp 1614
23 Jonny Persson Særnaharren 1600
24 Espen Kronvald Trysil SFK 1515
25 Kenneth Ottosen G&T 1495
26 Thomas Ødegård G&T 1476
27 Jonny Bækken R&V 1444
28 Hans Ove Hansson Lillhärdal 1444
29 Terje Tørmoen ESJFF 1423
30 Henrik Persson Skinnkroken 1359
31 Lars Westlund Svegs SFK 1352
32 Marius Hassve Evenstad 1312
33 Frode Nerberg Oslo 1283
34 Ole Magne Berget Løiten JFF 1255
35 Johnny Kildalen R&V 1152
36 Bjørn Robert Østensvig Aremark 1065
37 Leiv Joar Kvehaugen ESJFF 949
38 Andreas Frøsland Evenstad 917
39 Kjell Robert Kaspersen Pimpel Sør 855
40 Christer Fossen Acerina SFK 852
41 Jonas Bekkedal ESJFF 792
42 Yngve Lommerud Hof Vestre 787
43 Niklas Strengelsrud Acerina SFK 778
44 Thomas Larsson Nora-Gyttorp 765
45 Anders Axelsson Ovansiljans SFK 760
46 Ove Busk Lillhärdal 746
47 Olle Eriksson Nora-Gyttorp 730
48 Daniel Svendsberget
702
49 Atle Wenger Nannestad 671
50 Aasmund Sæther G&T 667
51 Peter Teittinen
600
52 Søren Børmark Nordmarksfiskarna 428
53 Kjell J Nerhagen Trysil SFK 410
54 Jo Espen Millehaugen
318
55 Jørgen Olsson
299
56 Lars Jæger Aremark 194
57 Vidar Årnes R&V 0








Damer:


1 Birgit E Høgbrenna R&V 3208
2 Kjersti Solli Raufjøringen 2616
3 Eva Mörlin Grangesfirren 1117
4 Tonje Hauger Acerina 1098
5 Susanne Ivansson Skinnkroken 374
6 Camilla I Einarsson Skinnkroken 188
7 Unni Moløkken Raufjøringen 182
8 Tove J Nygårdsseter Raufjøringen 167
9 Nadja Fleischeuer Trysil SFK 90
10 Anette Hanssen
0




Veteran Herrer

1 Folke Andersson Tunabygden 6942
2 Svein Inge Stangenes Drammen SFK 6504
3 Harald Hovde  Oslo Sportsfiskere 4963
4 Halfdan Sangnes G&T 4579
5 Ulf Eriksson Nora-Gyttorp 4357
6 Lars Jansson Falubygden 3558
7 Odd Ringstad Drammen SFK 2730
8 Helge Broberg  Ælvkroken 2528
9 Odd Arne Svensrud Brandval JFF 2361
10 Stig Enström Ælvkroken 2305
11 Lars Bekkensten ESJFF 2136
12 Reidar Moen ESJFF 2007
13 Trond Eriksen Fet JFF 1950
14 Kurt Mattsson Skinnkroken 1840
15 L O Eriksson Sveg SFK 1765
16 Jens Kåre Skovseth ESJFF 1665
17 P O Liss Falubygden 1641
18 Erling Johnsrud R&V 1628
19 Hans Holen Raufjøringen 1626
20 P O Eriksson Nora-Gyttorp 1427
21 Terje Ranheim ESJFF 1297
22 Erik Andersson Skinnkroken 1237
23 K-G Magnusson Nora-Gyttorp 1151
24 Jan Espelid ESJFF 1059
25 Jan Morten Fossen Acerina 1057
26 Ola Sjøli Trysil SFK 1045
27 Johnny Johannesson Nordmarksfiskarna 1021
28 Knut Bjørklund Fet JFF 965
29 Ole Omang Åsene 915
30 Bjørn Arvidsson Ælvkroken 883
31 Vidar Komperud Hof Vestre 873
32 Idar Granlund Raufjøringen 791
33 Bjørn Skogseth Nannestad 738
34 Knut Vadholm Oslo Sportsfiskere 727
35 Steinar Strøm Trysil SFK 697
36 Magne Moløkken Raufjøringen 663
37 Jan Olov Lindgren Falubygden 662
38 Bernt Johansson Falubygden 590
39 Gisle Haugen  Trysil SFK 539
40 Håkan Jansson Nora-Gyttorp 514
41 Gunnar Jansson Nordmarksfiskarna 478
42 Ole G Ramstad Raufjøringen 463
43 Mats Øjes Skinnkroken 460
44 Åge R Nilsen Brandval JFF 427
45 Svein Tyskerud Fet JFF 388
46 Arne Skårholen Løiten JFF 383
47 Jonny Fäsa Ovansiljan 314
48 Dag Hansen Løiten JFF 299
49 Bjørn Østensvig Aremark 295
50 Jimmy Karlsen Aremark 279
51 Steinar Olsen Trysil SFK 244
52 Gøran Eriksson Særnaharren 0












Veteran Damer:

1 Jorunn Bekkensten ESJFF 3141
2 Sonni Sangnes G&T 2647
3 Anna Lindgren R&V 1307
4 May Leikåsen Hof vestre 1218
5 Britten Thoor Tunabygden 819
6 Ruth M Ramstad Raufjøringen 771
7 Gulli Eriksson Særnaharren 622
8 Karin Andersson Skinnkroken 237
9 Birgitta Sjøgren Særnaharren 161








Junior H


1 Fredrik Hærnes Nordmarksfiskarna 1640
2 Sittichok Sila Pimpel Sør 138
Barn:


1 Zander Svensberget
320
2 Hampus Hansson
0
Junior D


1 Tine Millehaugen
138




YJD


1 Maren Millehaugen
250